معرفی و تاریخچه

خانه معرفی و تاریخچه

moarefi

 

شرکت توزیع و حمل و نقل خاورمیانه با موضوعیت  لجستیک و پخش سراسری کالا با تجربه افزون بر۶ سال سابقه درخشان در مدیریت تخصصی زنجیره تامین فعالیت خود را آغاز نمود.

ما در کلیه استانهای کشور با بهره گیری از  ۲۶ مرکز انبار با مساحت ۳۲ هزار متر مربع  و همچنین ناوگان مدرن و بروز دنیا از خودروهای سنگین و نیمه سنگین و  از ۴۰۰ نفر پرسنل متخصص در امر انبارداری،توزیع و پخش سراسری بهره می گیریم.

ناوگان ما سالیانه  با طی مسافت ۶ میلیون کیلومتر در جاده های کشور، هر روز در کلیه مسیرهای اصلی و فرعی تردد دارد و روزانه به بیش از ۱۰ هزار مشتری سرویس دهی می کند. شرکت ما با استفاده از بهترین و مدرنترین خودروهای حمل بار و همچنین بیمه کردن تمامی بارنامه های مشتریان به تعهدات خود در خصوص حفظ ، نگهداری و ارسال سالم محموله مشتریان گرانقدر جامه عمل پوشانده است.

ما همواره با بهره گیری از پیشرفته ترین سیستمهای مدیریت برنامه ریزی منابعEnterprise Resource Planning  (ERP) توانسته ایم در کمترین زمان و در موعد مقرر فرآیند مدیریت مشتریان (تحویل به موقع) را  با بالاترین ضریب اطمینان به انجام  برسانیم. سیستم ERP ما با تعیین نظم انبارداری و توزیع کالا  و با اعمال کنترل های مختلف نقش مهمی را در بهینه کردن فرایندهای برنامه ریزی و کنترل عملیات انبار و توزیع و کمینه کردن هزینه های آن ایفاد می نماید.