توزیع و پخش سراسری

خانه توزیع و پخش سراسری

nav

 

وقتی شما نیاز فوری به ارائه خدمات پیدا می کنید، نیاز به منابع قابل اطمینان دارید. متخصصین تیم ما منابع قابل اعتماد و متعهدی را برای شما فراهم می کنند که در هر زمان و مکان در دسترس باشند. با رویکرد برج کنترل مدیریت، یک نقطه تماس خواهید داشت که بهترین راهکار جهت رفع نیازهای لجستیکی خود در هر شرایطی را خواهید شناخت. اهمیت شما برای ما باعث شده که ما بهترین خدمات مشتریان را ارائه دهیم و همیشه تلاش می کنیم فراتر از انتظار شما عمل نماییم.

تواناییهای ما به اندازه نیازهای حمل شما متنوع است. از ترابری سبک، ترابری سنگین و دیگر سرویس ها، ما جهت پشتیبانی ظرفیت های مازاد با شبکه ای از شرکتهای حمل و نقل به عنوان پیمانکار همکاری نموده تا بتوانیم به لحظه نیازهای شما را پوشش دهیم.

علاوه بر معرفی نماینده متعهد جهت پیگیری لحظه ای، شما می توانید اطلاعات پیگیری و ردیابی  سفارش خود را بصورت آنلاین بر روی سیستم TMS مشاهده نمایید.

tms

 

نرم افزار مدیریت حمل ونقل

شفافیت در حمل و نقل کلید موفقیت ماست. نرم افزار مدیریت حمل و نقل تحت وب ما، در جهت فراهم آوردن دید مورد نیاز برای تصمیم گیری های عملیاتی و تاثیرگذار برای زنجیره تامین شماست. این نرم افزار توسط شرکت توزیع و حمل و نقل خاورمیانه توسعه داده شد و توسط تیم توسعه داخلی در جهت نیازهای مشتریان سازمان دهی شد. شما قادر به دیدن وضعیت محموله، مدیریت ناوگان حمل و نقل خود و گرفتن گزارشات جزئی به لحظه خواهید بود. سیستم ردیاب خودرویی ما به شما بینش مورد نیاز در جهت کمک به کاهش هزینه ها  و افزایش بهره وری در زنجیره تامین را می دهد.

m

 

مسیریابی پویا :

ما با استفاده از سیستم ERP پیشرفته قادر به بهینه سازی کاهش سرعت و هزینه توزیع و پخش (لجستیک) در شبکه های مویرگی با ارائه بهترین اولویت مسیر داینامیک توسط الگوریتمهای ابتکاری می باشیم ، یکی از اصول اصلی ISO در شرکت های توزیع و پخش ارائه خدمات به موقع با بهترین کیفیت می باشد ، لذا با توجه به اینکه دوام هر شرکت منوط به عملکرد براساس صرفه  اقتصادی می باشد یافتن روشی که جلب رضایت مشتری و تامین کننده را دارا با شد از اهمیت خاصی برخوردار است. مسیریابی پویا به انتخاب مسیر مناسب در میان شبکه های موجود ارتباطی  برای ارسال بهینه نامیده می شود. ما با استفاده از این تکنولوژی، روزانه قادر به تعریف مسیر های متعدد و بهینه در سطح کشور می باشیم، بگونه ای که  سیستم به صورت پویا، مسیر مشتری را  بهینه تعیین می نماید