فعالیت های تخصصی

خانه فعالیت های تخصصی

 

revert

لجستیک معکوس (Reverse Logistics):

این شرکت  فرایند برنامه ریزی، اجرا و کنترل کارآمد و اثربخش جریان مواد اولیه، موجودی های در جریان ساخت، محصولات نهایی و اطلاعات مربوط به آ نها  از محل مصرف تا نقطه شروع( لجستیک معکوس ) را ، به منظور بازیافت ارزش محصول مرجوعی دارا می باشد.

 

a3

 

قطعات خودرو

با شرکت توزیع و حمل و نقل خاورمیانه زنجیره تامین شما بخوبی کار می کند. با این همه پیچیدگی کار ، مهم است که شبکه شما بدون اختلال به کار خود ادامه دهد. حال شما بخواهید قطعات را از تولید کننده به کارخانه حمل کنید، قطعات خودرو را به خرده فروش انتقال دهید و یا یک مرکز توزیع جدید مخصوص خودتان ایجاد نمایید، شرکت توزیع و حمل و نقل خاورمیانه می تواند تجارت شما را در راستای موفقیت یاری نماید.

تمرکز اصلی شرکت توزیع و حمل و نقل خاورمیانه در پخش و توزیع باتری و لاستیک خودرو می باشد.

 

mixed-metal

 

ضایعات فلزات

در طول سالهای زیاد شرکت توزیع و حمل و نقل خاورمیانه همکاری بلند مدت با بسیاری از شرکتهای حمل و نقل بین المللی در ایران و خاورمیانه دارد.این همکاری به ما اجازه می دهد بطور موثر ضایعات فلزات را در داخل و خارج از کشور حمل کنیم. مهم نیست که حمل و نقل ضایعات شما چقدر بزرگ و پیچیده باشد، تیم حرفه ای ما با شما در جهت فراهم آوردن بهترین راه حل ممکن کار می کند

 

??????????????????????????????????????????????????????

کالاهای پلیمری  و شوینده ها

در بازار رقابتی امروز، زنجیره تامین کالاهای پلیمری و شوینده ها پیچیده تر شده است،بدلیل افزایش هزینه کارگر و سوخت، سخت تر شدن کنترل های امنیتی، جنبه های زیست محیطی و ارسالهای غیر قابل اطمینان،  هزینه حمل و نقل و ارسال افزایش یافته است.

در این بازار پویا، ما راهکارهایی برای برآورده کردن نیازهای شما و ارسال به موقع برای کلیه مقاصد در خاورمیانه را شناسایی و ارائه می دهیم.