انبارداری چیست؟

انبارداری ممکن است در نگاه اول یک مفهوم ساده به نظر برسد، اما باارزش‌ترین دارایی یک سازمان در زنجیره تامین است. انبارداری در واقع نقشی کلیدی برای هر مجموعه بازی می‌کند. به طور سنتی، اصطلاح انبار فقط به ساختمانی اطلاق می‌شود که اقلام در آن ذخیره می‌شوند. با این تعریف، یک انبار فقط مکانی برای ذخیره موجودی است، ولی امروزه، اصطلاح “انبارداری” در واقع به تاسیساتی که موجودی و منابع یک سازمان در آن ذخیره می‌شود و یا به دستگاه‌ها و پروتکل‌هایی که کارکنان انبار برای اطمینان از ذخیره‌سازی، پردازش و نظارت مناسب بر سطح موجودی استفاده می‌کنند، اشاره دارد. انتخاب یک انبار، تصمیمی است که باید باتوجه‌به نیازهای فعلی محصول و کسب‌وکار یک سازمان و همچنین برنامه‌های رشد آینده آن به‌دقت سنجیده شود. با برون‌سپاری عملیات انبارداری، برنامه‌ریزی دقیق تولید و توزیع بر اساس موجودی‌های انبار محصولات خود را تسهیل کنید.

ما فرآیندهای انبارداری را به صورت جامع انجام می دهیم. زنجیره های تامین پیچیده تر شده اند. آیا آماده هستید که وارد عصر جدید لجستیک شوید؟

از مراکز انبارها و قیمت خدمات ملکو مطلع شوید

با سایر خدمات ملکو آشنا شوید

چرا از سرویس های انبارداری ملکو استفاده کنیم؟

انعطاف‌پذیری عملیاتی

 با کمک ملکو، شبکه انباری گسترده‌ای در سراسر کشور در دسترس داشته باشید که در زمان‌های پیک و غیرپیک،  با میزان توزیع، حمل‌ونقل، انبارداری سازمان و فرایندهای کسب‌وکار شما سازگار باشد. ما در ملکو، سعی نمودیم نیازهای صنایع مختلف نظیر کارخانه‌های صنعتی، معادن، شرکت‌های تامین‌کننده، پیمانکاران حمل و پایانه بارها را به‌صورت اختصاصی شناسایی کنیم تا بتوانیم حمل‌ونقل را در بهینه‌ترین حالت به مشتریان ارائه دهیم. با ملکو، انعطاف‌پذیری عملیاتی خود را افزایش دهید و در زمان و سرمایه نیز صرفه‌جویی نمایید.

قابلیت‌های لجستیکی پیشرفته

عملیات لجستیک خود را با امکانات پیشرفته ملکو اعم از قفسه بندی حرفه ای، بیش از 40000 مترمربع انواع انبار و بیش از 250 نفر پرسنل مشغول در انبارهای سراسر کشور، هوشمند نمایید. نزدیک‌ترین انبارها برای انجام عملیات لجستیک سازمان خود را انتخاب و محصولات خود را به‌دقت در شهرها توزیع کنید، همچنین می‌توانید عملیات حمل‌ونقل خود را چه از لحاظ هزینه و چه تجارت الکترونیک یا عملیات خرده فروشی، بهینه کنید.

حمل‌و‌نقل انعطاف‌پذیر در انبار

حمل و نقل انعطاف پذیر به توانایی یک مجموعه لجستیکی برای مدیریت تغییرات در درخواست‌های مشتریان یا سایر خدمات در انبار اشاره دارد.  
خدمات حمل‌و‌نقل انعطاف پذیر (FTS) یک اصطلاح جدید در صنعت لجستیک است که پیشنهادات جابه‌جایی و خدمات حمل متنوعی را با کمک تخصیص وسیله نقلیه، لیفتراک، راننده و… در انبار به مشتریان عرضه نموده که سبب افزایش رضایت مشتریان می‌گردد. ملکو، کلیه درخواست‌های مشتریان را بررسی و راهکاری هوشمند متناسب با نیازشان، ارائه می‌نماید.