ملکــــــو؛

امن و هوشمند تا بی نهایت

کسب اعتبار در صنعت پخش و لجستیک کشور، نیازمند تلاش و پایداری بسیار است. شرکت توزیع و حمل‌و‌نقل خاورمیانه با نام تجاری ملکو، به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه، با در اختیار داشتن مراکز توزیع و پردازش در سراسر کشور، ناوگان حمل‌و‌نقل گسترده، انبارهای سرپوشیده، سیستم‌های جامع نرم‌افزاری، زیرساخت‌های سخت‌افزاری و سرمایه انسانی متخصص، پاسخگوی نیازهای چندگانه لجستیکی 3PL و 4PL به‌صورت یک مجموعه یکپارچه، در قلب صنعت کشور است.
ما آمده‌ایم تا با تکیه بر فناوری های هوشمند و ارائه راهکارهایی جامع در زمینه حمل و نقل، انبارداری، بسته بندی و توزیع کالا، رشد کسب و کارها و کاهش هزینه ها را به ارمغان آوریم. ما برای آینده‌ای آماده می‌شویم که نقش لجستیک روز به روز حیاتی تر خواهد بود؛ برای بازاری با چشم‌انداز بسیار وسیع‌تر از دیروز…
مفتخریم با حضور ناوگانی مدرن و به روز از خودروهای سنگین و نیمه سنگین، بهره گیری از 30 مرکز انبار و فروش به مساحت بیش از 40000 متر مربع و 3۰۰ نفر پرسنل متخصص در امر انبارداری، توزیع و پخش سراسری، خدمات خود را در کلیه استان‌ها ارائه دهیم.

+
سابقه فعالیت
0 +
توزیع روزانه محصولات
0 +
انبار و مرکز فروش در سراسر کشور
0 +
نیروی متخصص
0 +
مساحت انبار

اهداف و ماموریت

ما در شرکت ملکو با اتکا به نیروی انسانی ماهر و باتجربه، ناوگان کارآمد و زیرساخت به‌روز، ارائه خدمات لجستیک و انبارداری سراسری، مشاوره لجستیک و همچنین پخش لوازم یدکی و مصرفی خودرو را در سطح مطلوبی از کیفیت دنبال می‌کنیم. برآنیم با ایجاد فرصت‌های لجستیکی در زنجیره تامین ملی و بین‌المللی به عنوان مرجع لجستیک، به سهم خود گام موثری در توسعه اقتصاد ملی و انجام مسئولیت‌های اجتماعی از جمله کاهش آسیب‌های زیست محیطی برداریم.

داستان ما

چشم‌انداز

ملکو در افق چشم‌انداز 5 ساله، با ارائه خدمات و راهکارهای چابک و امن به عنوان شرکتی پیشرو در راستای بهبود زنجیره تامین، در تراز جهانی و مرجع لجستیکی کشور شناخته می‌شود.

برای مشاهده و کسب اطلاعات کامل نسبت به خدمات ملکو کلیک کنید

چرا ملکـــو؟

دستاوردها و افتخاراتی که به آن می‌بالیم

  • 1390

شروع عملیات حمل و نقل شرکت های متفرقه از قبیل سپاهان باتری و توان باتری

1390
1393
  • 1393

اضافه کردن انبارهای در سراسر کشور

  • 1394

اضافه کردن خودروهای سبک جدید

1394
1396
  • 1396

اضافه کردن 5دستگاه فوسو و رسیدن و مجموع 130 دستگاه خودرو

  • 1397

اضافه کردن 60 دستگاه فوتون

1397
1398/1399
  • 1398/1399

اضافه کردن بیش از 20 دستگاه تریلی و مجهزسازی انبارهای ملکو به تجهیزات پیشرفته

  • 1400

اضافه کردن بیش از 55 خودروی فوتون و مجهز و امن سازی انبارهای ملکو به تجهیزات پیشرفته

1400