پرسش‌هایی که بیشترین تکرار را داشتند

شما چه شرکتی هستید؟

شرکت توزیع و حمل‌ونقل خاورمیانه با نام تجاری ملکو، با بیش از یک دهه فعالیت و در اختیار داشتن مراکز توزیع و انبار در سراسر ایران، شبکه تجاری خود را از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب ایران در تمام مسیرهای کشور به صورت مویرگی گسترش داده است.

چه امکاناتی دارید؟

30 انبار و مرکز فروش در سراسر کشور

بیش از 200 خودروی سنگین، نیمه سنگین و سبک و تعدادی موتورسیکلت (تریلی، کمپرسی و انواع کامیونت با تناژ های مختلف5.2 تا 27 تن)

سیستم‌های جامع نرم‌افزاری و زیرساخت‌های سخت‌افزاری و سرمایه انسانی متخصص و زبده، پاسخگوی نیازهای چندگانه 3PL و 4PL کسب‌وکارها بوده و از این طریق نام معتبری در ارائه خدمات قابل اعتماد و کارآمد، برای خود ایجاد نموده‌ایم.

چه خدماتی دارید؟

ملکو کلیه خدمات زنجیره‌تامین شامل اعتبارسنجی، فروش، حمل‌ونقل سراسری، انبارداری و پردازش کالا، توزیع و پخش، لجستیک هوشمند، صدور بارنامه، تسویه حساب در محل مشتریان و خدمات پس از فروش را دارا می‌باشد.

از چه شهرهایی بارنامه صادر میکنید؟

درحال حاضر صدور بارنامه در اصفهان انجام می‌شود، ولی تا چند ماه آینده امکان صدور بارنامه الکترونیکی در سراسر ایران مقدور خواهد بود.

advanced divider
چه سیستم های نرم افزاری دارید؟

سیستم مدیریت ناوگان، راهکارهای سودمندی جهت کنترل، ردیابی و نمایش لحظه ای موقعیت خودروها (Fleet Management System) FMS، ارائه می دهد.

سیستم های نگهداری و تعمیرات (EM/PM)، الگوریتم های هوش مصنوعی و نرم افزار مسیربندی پویا و بهینه توزیع (VRP) منجر به کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و کاهش زمانبندی مسیرهای روزانه برای خودروهای توزیع می شود.

سایر سیستم ها عبارتند از: سیستم جامع انبارداری یکپارچه WMS (Warehouse Management System) و سامانه های مدیریت برنامه ریزی منابع ERP (Enterprise Resource Planning)

سیستم ردیابی شما چگونه است؟

سیستم ردیابی شرکت به صورت آنلاین تمام ناوگان را تحت کنترل و ردیابی قرار می دهد و امکان کنترل مسیر، سرعت، زمان و مکان توقف، کنترل انحرافات مسیر و سرعت را دارد.

advanced divider
چه کسانی با شما کار میکنند؟

ما در ملکو با داشتن مشتریان تراز اول صنایع کشور مانند سپاهان باطری، توان باتری، انرژی گستر، پارسیان پارت، ایساکو، فولادگستر، اک تک، موتوسل، اسنپ کارفیکس، فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، ذوب اهن، فولاد تربت زنجیره کامل خدمات لجستیکی را شکل می دهیم.

جوایز ملکو

ملکو به منظور تثبیت رتبه خود در صنعت لجستیک کشور و با پایبندی به اصول مشتری مداری موفق به دریافت گواهینامه  ISO9001:2015، مجوز پخش سراسری، پروانه صدور بارنامه الکترونیکی، پروانه کسب فروش مجازی، نشان شایسته ملی، تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مدال پنج ستاره اعتماد مشتری و نشان عالی مدیر سال گردیده است.

advanced divider
advanced divider
برای کار با ملکو حتما باید قرارداد داشته باشیم ؟

بله، از آنجایی که ملکو در حال حاضر تنها با شرکت‌ها همکاری می‌نماید، قبل از شروع همکاری می‌بایست قرارداد عقد شود.

نحوه ی همکاری با شما از چه طریقی است؟

باتوجه به نیاز مشتریان چند خدمت یا تمام خدمات مورد نیاز در حوزه زنجیره تامین و لجستیک ارائه خواهد شد.

فرایند برگشت از فروش چگونه است؟

درصورتیکه مشتری امکان تسویه حساب را نداشته باشد بار برگشت می شود، همچنین درصورت اعلام واحد لجستیک یا فروش بار برگشت می شود.

در مورد کانال های فروشتان توضیح دهید.

هر شرکتی کانال های فروش خود (بنکداری، صادارات، خودروساز، اورگان، شرکت ها، فروش اینترنتی، خرده فروشی و… ) را خواهد داشت.

تسویه حساب با مشتریان به شکل است؟ (نقدی یا مدت دار و ...)

مطابق با گرید مشتریان و سیاست کمیته فروش شرکت ها اقدام می شود.

در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید از طریق یکی از راه‌های زیر اقدام کنید